Jaký je postup tvorby Webu?

Každé stránky vyžadují individuální přístup, lze je však obecně rozdělit do těchto 4 fází...

Koumák - vstupní analýza

1. Analýza

Malíř - grafický návrh

2. Grafický návrh

Kodér - kódování webu

3. Kódování

Instalatér - správa webu

4. Správa webu

1. Analýza, cena, harmonogram

Před samotnou tvorbou stránek je důležité provést vstupní analýzu, ze které se určí hlavní cíle, kterých chcete dosáhnout pomocí webu. Dále podle rozsahu stránek a funkcí vypracuji cenovou nabídku.

Když dojdeme k vzájemné shodě, můžeme se přesunout k navržení časového harmonogramu prací. Posledním krokem je tzv. wireframe (rozvržení klíčových prvků na stránce) podle kterého se vytvoří grafický návrh jednotlivých stránek.

Koumák
Malíř

2. Grafický návrh

Je vědecky potvrzeno, že zákazník si udělá názor o webu již během první vteřiny. Podle průzkumu společnosti KISSmetrics se při nákupu řídí vizuálními vjemi až 93% zákazníků. Pokud stránky uživatele neosloví, 52% se jich na ně již nikdy nevrátí.

Pokud si stránky necháte vytvořit mnou, získáte unikátní grafiku respektující vaši firemní identitu, kterou lze nadále rozvíjet, web bude přehledný a jednoduchý na ovládání.

3. Kódování stránek

Nejen samotný vzhled má vliv na prodej produktu. Stránky se musí také rychle načítat, zobrazovat se ve všech prohlížečích stejně a především dělat to, co od nich zákazník očekává.

Kromě obsahu samotného má na lepší pozice ve vyhledávačích také to, jak jsou stránky nakódovány, využívám proto nejnovějšího standardu HTML 5, který umožňuje vyhledávačům snadněji pochopit obsah stránek.

V současné době stále více lidí přistupuje k internetu přes mobilní zařízení, proto stránky navrhuji a nakóduji s ohledem na tzv. responzivní design, který se přispůsobí danému zařízení.

Kodér
Instalatér

4. Správa webových stránek a obsahu

V dnešní uspěchané době mají šanci na úspěch pouze weby, které neusnou na vavřínech a jsou stále aktualizovány. Jak z hlediska estetického, funkčního, tak především obsahového. Chcete-li mít web vždy o krok před konkurencí a nechcete svůj čas trávit sezením před počítačem a učením HTML, PHP, CSS, jQuery,... že ani nevíte co tyto zkratky znamenají? Další důvod přenechat tuto činnost mně :)

Ceník internetových stránek na klíč

Finální cenu stránek ovlivňuje mnoho faktorů, např. styl grafiky, úroveň detailů, programování speciálních funkcí a pod.

Internetová prezentace menšího rozsahu

Stránky o rozsahu 5-10 unikátních podstránek, unikátní grafika, implementace redakčního systému WordPress, možnost vkládání článků a aktualit, kontaktní formulář, responzivní design

15 000 - 20 000,- Kč

Internetová prezentace většího rozsahu

Stránky o větším rozsahu jak 10 podstránek, unikátní grafika, implementace redakčního systému WordPress, možnost vkládání článků a aktualit, kontaktní formulář, responzivní design

od 20 000,- Kč

Hodinová sazba

650,- Kč/hod

Zaujala Vás moje nabídka?

Pokud ano, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře. Co nejdříve se Vám ozvu zpět.

Nevyhovuje Vám kontaktní formulář? Můžete mi napsat na info@wackidesign, kontaktovat přes facebook a nebo rovnou zavolat na tel (+420) 770 778 738.

Uveďte své jméno

Email se nezdá být vyplněn správně

Napište mi, nějakou delší zprávu :)

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Děkuji, co nejdříve se Vám ozvu.

Pro odeslání zprávy je nejdříve potřeba vyplnit požadovaná pole.

mrak mrak mrak
Logo Wacki Design

Načítám stránku, chvilku strpení, prosím...